Filmy

"Operacja Europa" World in Crysis - 22-23 Kwietnia 2016 - zwiastun

Pierwsza większa impreza, która odbyła się 22 i 23 kwietnia w FortASG w 2016 roku. Na zlocie zjawiło się około 80 Graczy z całej Polski. Niestety nie zostanie miło zapamiętana przez dwie rzeczy: pierwsza to wypadek jednego z Uczestników na samym początku jest trwania ( chłopak złamał nogę z własnej głupoty, schodząc nieuważnie z bardzo ostrego zbocza ) a później w nocy zaatakowała nas zima i imprezę trzeba było przerwać ze względów bezpieczeństwa.

"Operacja Europa" World in Crysis - oficjalny film

Studio tphoto.pl wykonało dla nas 2 filmy, jeden zwiastun, drugi oficjalny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z Tomkiem Żurkiem, właścicielem studia, dlatego wykonał on dla nas kolejny film na "Operacji Gruzja" oraz jest naszym stałym fotografem.

"Operacja Europa" World in Conflict - 19-21 sierpnia 2016 - zajawka

Kolejna duża impreza, na której zawitało prawie 110 Graczy a zarejestrowanych było ponad 140 ! Idealna pogoda i warunki do strzelania. Wszystko miało miejsce 19-21 sierpnia 2017 roku i odbyło bez żadnych przeszkód. Nie jest to oficjalny film z imprezy, ponieważ na tej edycji imprezy nie mógł zjawić się nasz kamerzysta. Film został nakręcony z drona, naszego znajomego a zmontowany przez nas.

"Operacja Gruzja" - 19-21 maj 2017 - oficjalny film

W dniach 19-21 maj 2017 roku odbyła się impreza, której akcja rozgrywała się w napadniętej przez Rosję Gruzji. Całą sytuację próbowały ogarnąć wojska NATO, które stacjonowały obok miasteczka Tsana, wymyślonego na potrzeby gry. Smaku grze dodawali larpowcy, którzy byli cywilami w rozgrywce. Ta impreza dała początek imprezom typu LARP na naszym terenie. Odchodzimy od typowych strzelanek, następna impreza to "Kartel", która jest już typowym larpem - to nowy kierunek Fort-uASG.